Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
RCL Jr Winter BU8
Date: 2/14,2/21,2/28,3/6,3/13,3/20
Venue: Starfire Sports Complex
RCL Jr Fields
Sacajawea Middle School
Brackets: All Brackets

RCL Jr Winter BU9
Date: 2/14,2/21,2/28,3/6,3/13,3/20
Venue: Starfire Sports Complex
RCL Jr Fields
Federal Way High School Stadium
Brackets: All Brackets

RCL Jr Winter GU8
Date: 2/14,2/21,2/28,3/6,3/13,3/20
Venue: Starfire Sports Complex
RCL Jr Fields
Sacajawea Middle School
Brackets: All Brackets

RCL Jr Winter GU9
Date: 2/14,2/21,2/28,3/6,3/13,3/20
Venue: Starfire Sports Complex
RCL Jr Fields
Federal Way High School Stadium
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 09 Div 1 6Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,2/6,2/13,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/9,3/12,3/13
Venue: Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Preston Park
McGilvra
Lynnwood High School
Woodinville Sports Field
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 09 Div 2 6Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/13,2/20,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Gig Harbor High School
McGilvra
TBD
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Preston Park
Cavelero Mid High School
Woodinville Sports Field
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 09 Div 3 6Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/1,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/10,3/12,3/13
Venue: Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
TBD
Cavelero Mid High School
Lynnwood High School
Woodinville Sports Field
Gig Harbor High School
Sehmel Homestead Park
Kasch Park
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 09 Div 4 6Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: TBD
Cavelero Mid High School
McGilvra
Preston Park
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 09 Div 1 9Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/9,3/12,3/13,3/16,3/20
Venue: Marymoor Park
Preston Park
Silverdale Stadium
Redmond High School
Game Farm Park
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 1 6Aside
Date: 1/9,1/10,1/22,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/22,2/27,2/28,3/5,3/6,3/9,3/12,3/13
Venue: Woodinville Sports Field
Preston Park
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 2 6Aside
Date: 1/9,1/10,1/16,1/23,1/24,1/30,2/6,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
TBD
152nd Street Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Snohomish High School
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 1 9Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/9,3/12,3/20
Venue: Preston Park
Woodinville Sports Field
Jefferson Park Plateau
Marymoor Park
Silverdale Stadium
Shoreline Center
Redmond High School
WPFC Soccer Complex
Van Asselt Elementary
Anderson Hill Fields
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 2 9Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12
Venue: Jefferson Park Plateau
Karl Grosch Field at Steel Lake
Lynnwood High School
TBD
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Redmond High School
Van Asselt Elementary
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 3 9Aside
Date: 1/9,1/10,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12
Venue: Glacier Peak High School
Jefferson Park Plateau
Marymoor Park
Game Farm Park
Redmond High School
WPFC Soccer Complex
Snohomish High School
Harbor Ridge Middle School
Perry Soccer Complex
Gig Harbor High School
TBD
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 4 9Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Jefferson Park Plateau
Marymoor Park
Redmond High School
Silverdale Stadium
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
TBD
Cavelero Mid High School
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 10 Div 5 9Aside
Date: 1/9,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Lynnwood High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Marymoor Park
Gig Harbor High School
Cavelero Mid High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Perry Soccer Complex
Sehmel Homestead Park
Caverlero Mid-High School
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 1
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/4,3/5,3/6,3/20
Venue: Jefferson Park Plateau
Marymoor Park
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Woodinville Sports Field
Preston Park
Redmond High School
Van Asselt Elementary
Harbor Ridge Middle School
Nathan Hale Stadium
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 2
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/13
Venue: Glacier Peak High School
Jefferson Park Plateau
Marymoor Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Redmond High School
WPFC Soccer Complex
Snohomish High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Starfire Sports Complex
Preston Park
Caverlero Mid-High School
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 3
Date: 1/9,1/17,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/11,3/12
Venue: Anderson Hill Fields
Preston Park
Starfire Sports Complex
Silverdale Stadium
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Redmond High School
TBD
Karl Grosch Field at Steel Lake
Lynnwood High School
Jefferson Park Plateau
Marymoor Park
Van Asselt Elementary
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 4
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/13
Venue: Lynnwood High School
Marymoor Park
Woodinville Sports Field
Game Farm Park
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Redmond High School
Starfire Complex
Perry Soccer Complex
Preston Park
Starfire Sports Complex
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 11 Div 5
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Anderson Hill Fields
Gig Harbor High School
Woodinville Sports Field
Marymoor Park
WPFC Soccer Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Glacier Peak High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Silverdale Stadium
Cavelero Mid High School
Snohomish High School
Harbor Ridge Middle School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 1
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12
Venue: Preston Park
Grasslawn Park
Eastlake High School
Lynnwood High School
Issaquah High School
Miller
Van Asselt Elementary
Woodinville High School
Marymoor Park
North Creek 1
Woodinville Sports Field
Petrovitsky Park
TBD
Genesee Park and Playfield
Hazen High School
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 2
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12
Venue: Eckstein
Preston Park
Issaquah High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Van Asselt Elementary
Auburn Riverside High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Whitman MS
Marymoor Park
Game Farm Park
Snohomish High School
Pending Availability
Kasch Park Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Dwight Merkel Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 3
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6
Venue: Silverdale Stadium
WPFC Soccer Complex
Civic Field Stadium
Saghalie Middle School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Woodinville High School
North Creek 1
Petrovitsky Park
Sehmel Homestead Park
Starfire Sports Complex
Gig Harbor High School
Lummi Nation School
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 4
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/27,3/5,3/12
Venue: Archbishop Murphy High School
TBD
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Eastlake Community Sports Field
Lynnwood High School
Issaquah High School
Marymoor Park
Tumwater HS Stadium
Ingersoll Stadium
Petrovitsky Park
Preston Park
Kasch Park
Grasslawn Park
Hazen High School
Grass Lawn Park
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 12 Div 5
Date: 1/10,1/16,1/17,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19
Venue: North Creek 4
Gig Harbor High School
Silverdale Stadium
Game Farm Park
Tumwater HS Stadium
Einstein MS
Glacier Peak High School
Saghalie Middle School
Sacajawea Middle School
Snohomish High School
South Sound Stadium
South Kitsap High School
TBD
WPFC Soccer Complex
Perry Soccer Complex
North Creek 1
Peninsula High School
Van Asselt Elementary
Mountain View Park
Ingersoll Stadium
North Kitsap High School
Inglemoor High School
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 1
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/23,2/28,3/5,3/6,3/8,3/12
Venue: WPFC Soccer Complex
Genesee Park and Playfield
Grasslawn Park
Einstein MS
Franklin HS
Starfire Complex
Woodinville Sports Field
Starfire Sports Complex
Woodinville High School
Marymoor Park
Roosevelt HS
Redmond High School
Magnuson
Inglemoor High School
Kellogg MS
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 2
Date: 1/9,1/23,1/24,1/29,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/11
Venue: Lynnwood High School
Preston Park
Kasch Park Sports Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Woodinville High School
Archbishop Murphy High School
Dwight Merkel Sports Complex
Grasslawn Park
North Creek 1
Marymoor Park
Plantes Ferry Soccer Complex
Meadowdale High School
North Creek 4
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 3
Date: 1/9,1/16,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/13
Venue: Civic Field Stadium
Game Farm Park
Magnuson
Lower Woodland
Snohomish High School
Georgetown
Saghalie Middle School
Sehmel Homestead Park
Glacier Peak High School
Marymoor Park
Perry Soccer Complex
Sacajawea Middle School
Grasslawn Park
Lummi Nation School
TBD
Gig Harbor High School
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 4
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Preston Park
Tumwater HS Stadium
WPFC Soccer Complex
Hazen High School
PLU
Ingersoll Stadium
Starfire Complex
Harmony Sports Complex
Perry Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 13 Div 5
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/13,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/12,3/13
Venue: Glacier Peak High School
Preston Park
Civic Field Stadium
Kasch Park Sports Complex
Sacajawea Middle School
Archbishop Murphy High School
Snohomish High School
Marymoor Park
Hartman Park
Lummi Nation School
Grasslawn Park
Saghalie Middle School
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 1
Date: 1/15,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/3,3/5,3/6,3/12,3/13,3/16,3/19
Venue: Woodinville Sports Field
Grasslawn Park
Preston Park
TBD
Shorecrest HS
North Creek 1
Petrovitsky Park
Dwight Merkel Sports Complex
Woodland Park
Marymoor Park
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Kellogg MS
Inglemoor High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 2
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/20
Venue: Georgetown
Lummi Nation School
Snohomish High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Kellogg MS
Genesee Park and Playfield
Lynnwood High School
Meadowdale High School
Petrovitsky Park
Harmony Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Hazen High School
TBD
Whatcom Community College
Starfire Complex
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 3
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/27,3/4,3/5,3/6
Venue: Whatcom Community College
Woodinville Sports Field
Game Farm Park
Lummi Nation School
Preston Park
Issaquah High School
North Creek 4
Auburn Mountainview High school
Canyon Park Junior High
Sacajawea Middle School
Silverdale Stadium
Starfire Sports Complex
Hartman Park
Petrovitsky Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
Civic Field Stadium
North Creek 1
Grasslawn Park
North Kitsap High School
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 4
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6
Venue: Gig Harbor High School
Tumwater HS Stadium
Preston Park
Archbishop Murphy High School
Plantes Ferry Soccer Complex
South Sound Stadium
Marymoor Park
Robinswood Park
Kasch Park Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Redmond High School
Snohomish High School
Ingersoll Stadium
Brackets: All Brackets

Winter Boys Under 14 Div 5
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5
Venue: TBD
WPFC Soccer Complex
Game Farm Park
Lower Woodland
Preston Park
Auburn Mountainview High school
Lynnwood High School
Meadowdale High School
Grasslawn Park
Lummi Nation School
Marymoor Park
Georgetown
Whatcom Community College
Garfield HS
Civic Field Stadium
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 09 Div 1 6Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/2,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Lynnwood High School
McGilvra
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Anderson Hill Fields
Gig Harbor High School
Caverlero Mid-High School
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Silverdale Stadium
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 09 Div 2 6Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/13,2/20,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Preston Park
Cavelero Mid High School
Redmond High School
Woodinville Sports Field
Lynnwood High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Meadowdale High School
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 1 6Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
TBD
Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
Gig Harbor High School
152nd Street Complex
Perry Soccer Complex
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 2 6Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/27,2/28,3/1,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Preston Park
Starfire Sports Complex
TBD
Gig Harbor High School
Sehmel Homestead Park
Game Farm Park
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 1 9Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/26,2/27,2/28,3/12,3/13
Venue: Van Asselt Elementary
Woodinville Sports Field
Jefferson Park Plateau
WPFC Soccer Complex
Game Farm Park
Marymoor Park
Preston Park
TBD
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 2 9Aside
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,3/5
Venue: Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Sports Complex
TBD
Marymoor Park
Preston Park
Van Asselt Elementary
Jefferson Park Plateau
Silverdale Stadium
Cavelero Mid High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Kasch Park Sports Complex
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 3 9Aside
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/22,2/27,2/28,3/5
Venue: Glacier Peak High School
Karl Grosch Field at Steel Lake
TBD
Marymoor Park
Shoreline Center
Lynnwood High School
Jefferson Park Plateau
Game Farm Park
Redmond High School
WPFC Soccer Complex
Snohomish High School
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 10 Div 4 9Aside
Date: 1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/4,3/5,3/6,3/11,3/12,3/13
Venue: Preston Park
Marymoor Park
Jefferson Park Plateau
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Cavelero Mid High School
Redmond High School
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 11 Div 1
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/22,2/27,2/28,3/5
Venue: Preston Park
TBD
Jefferson Park Plateau
Marymoor Park
Shoreline Center
Lynnwood High School
WPFC Soccer Complex
Van Asselt Elementary
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 11 Div 2
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/27,2/28,3/5
Venue: Glacier Peak High School
Preston Park
Starfire Sports Complex
Snohomish High School
Gig Harbor High School
Van Asselt Elementary
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Silverdale Stadium
WPFC Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
TBD
Harbor Ridge Middle School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 11 Div 3
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,1/31,2/3,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Game Farm Park
Marymoor Park
Preston Park
Karl Grosch Field at Steel Lake
TBD
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Van Asselt Elementary
WPFC Soccer Complex
Woodinville Sports Field
Redmond High School
Van Asselt Play Field
Jefferson Park Plateau
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 11 Div 4
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/12,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/14
Venue: Game Farm Park
Lynnwood High School
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Gig Harbor High School
Starfire Sports Complex
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Woodinville Sports Field
Harbor Ridge Middle School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 1
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/5,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/10
Venue: Lynnwood High School
Hazen High School
Saghalie Middle School
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Preston Park
Grasslawn Park
Kellogg MS
Hartman Park
Van Asselt Elementary
Meadowdale High School
Franklin HS
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 2
Date: 1/9,1/16,1/17,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6
Venue: Archbishop Murphy High School
Preston Park
Harmony Sports Complex
North Creek 4
Cavelero Mid High School
Gig Harbor High School
Starfire Sports Complex
Peninsula High School
Van Asselt Elementary
Snohomish High School
Loyal Heights
Monroe High School
Doc Harris
Kasch Park Sports Complex
Canyon Park Junior High
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 3
Date: 1/9,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,3/5,3/6,3/12
Venue: Lummi Nation School
Preston Park
Dwight Merkel Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Lynnwood High School
Civic Field Stadium
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Silverdale Stadium
Auburn Mountainview High school
Plantes Ferry Soccer Complex
Meadowdale High School
Game Farm Park
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 4
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Cavelero Mid High School
Archbishop Murphy High School
Saghalie Middle School
Hazen High School
Dwight Merkel Sports Complex
Sacajawea Middle School
Starfire Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
Kellogg MS
Grasslawn Park
Loyal Heights
Petrovitsky Park
Van Asselt Elementary
Whitman MS
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 12 Div 5
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: North Creek 2
Preston Park
TBD
Snohomish High School
North Creek 4
Tumwater HS Stadium
Centralia Tiger Stadium
South Kitsap High School
Ingersoll Stadium
North Creek 1
Silverdale Stadium
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 1
Date: 1/22,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/28,3/3,3/5,3/6
Venue: Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Lynnwood High School
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Meadowdale High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Valley RidgePark
Georgetown
Lincoln Field (Everett HS)
Interbay Stadium
Starfire Complex
Archbishop Murphy High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 2
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,1/31,2/3,2/6,2/10,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Whatcom Community College
Regional Athletic Complex
Grasslawn Park
PLU
Lummi Nation School
WPFC Soccer Complex
Grass Lawn Park
North Creek 4
Genesee Park and Playfield
Saghalie Middle School
Dwight Merkel Sports Complex
Pending Availability
Ingersoll Stadium
Civic Field Stadium
Plantes Ferry Soccer Complex
Canyon Park Junior High
TBD
Sacajawea Middle School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 3
Date: 1/9,1/16,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,3/5,3/13
Venue: Civic Field Stadium
Glacier Peak High School
Kasch Park Sports Complex
Preston Park
Archbishop Murphy High School
Game Farm Park
Hazen High School
Lummi Nation School
Starfire Sports Complex
Peninsula High School
Snohomish High School
Sehmel Homestead Park
Gig Harbor High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 4
Date: 1/9,1/24,1/29,1/30,1/31,2/6,2/13,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Grass Lawn Park
Einstein MS
Hartman Park
North Kitsap High School
Starfire Sports Complex
Genesee Park and Playfield
South Kitsap High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Perry Soccer Complex
Roosevelt HS
Kingston High School
Lower Woodland
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Jefferson Park Plateau
Silverdale Stadium
TBD
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 13 Div 5
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/13,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: TBD
Dwight Merkel Sports Complex
Gig Harbor High School
North Creek 1
Plantes Ferry Soccer Complex
Preston Park
152nd Street Complex
Woodinville High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 1
Date: 1/23,1/24,1/29,1/30,1/31,2/5,2/6,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/10,3/12,3/15
Venue: Hazen High School
WPFC Soccer Complex
Game Farm Park
Grasslawn Park
Archbishop Murphy High School
Grass Lawn Park
Auburn Riverside High School
Preston Park
Kasch Park Sports Complex
Kellogg MS
Plantes Ferry Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Starfire Sports Complex
Dwight Merkel Sports Complex
TBD
Franklin HS
Starfire Complex
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 2
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/13,2/20,2/21,2/24,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12
Venue: Civic Field Stadium
Glacier Peak High School
Gig Harbor High School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Centennial MS
Bothell High School
Silverdale Stadium
Snohomish High School
Genesee Park and Playfield
Whatcom Community College
Preston Park
North Creek 4
Meadowdale High School
Lynnwood High School
Shoreline Center
Canyon Park Junior High
Nathan Hale Stadium
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 3
Date: 1/9,1/23,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13
Venue: Game Farm Park
Renton Memorial Stadium
Cavelero Mid High School
Marymoor Park
Starfire Complex
Auburn Riverside High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Sehmel Homestead Park
WPFC Soccer Complex
Grasslawn Park
Archbishop Murphy High School
Gig Harbor High School
Dwight Merkel Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Peninsula High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Auburn Mountainview High school
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 4
Date: 1/9,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/11,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20
Venue: Preston Park
Starfire Complex
Roosevelt HS
Renton Memorial Stadium
Hazen High School
Sacajawea Middle School
South Sound Stadium
Tumwater HS Stadium
Saghalie Middle School
Shorewood
Perry Soccer Complex
Ingersoll Stadium
Shoreline Center
Garfield HS
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Winter Girls Under 14 Div 5
Date: 1/9,1/23,1/24,1/30,2/6,2/7,2/13,2/20,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12
Venue: TBD
Woodinville High School
Lynnwood High School
Auburn Riverside High School
Civic Field Stadium
South Kitsap High School
Woodinville Sports Field
Meadowdale High School
Silverdale Stadium
Whatcom Community College
Game Farm Park
Lummi Nation School
North Kitsap High School
Brackets: All Brackets

Jr Academy South BU8
Date: 9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/25
Venue: RCL Jr Fields
Brackets: All Brackets

Jr Academy South BU9
Date: 9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/25
Venue: RCL Jr Fields
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 1 6Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Preston Park
TBD
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
McGilvra
Walter E. Hall
Bastyr
Ballinger Playfield
Gig Harbor High School
Woodinville Sports Field
Cavelero Mid High School
Lynnwood High School
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 2 6Aside
Date: 9/12,9/19,9/26,10/3,10/4,10/10,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: McGilvra
Preston Park
Walter E. Hall
Bastyr
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Goodman MS
Whitman MS
Gig Harbor High School
Woodinville Sports Field
Cavelero Mid High School
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 3 6Aside
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/11,10/15,10/17,10/22,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/19,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Preston Park
TBD
Walter E. Hall
Ballinger Playfield
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Bastyr
Woodinville Sports Field
Cavelero Mid High School
Edmonds Community College
Kasch Park
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 09 Div 1 9Aside
Date: 9/12,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: 60 Acres
Preston Park
TBD
Game Farm Park
Anderson Hill Fields
Redmond High School
Marymoor Park
Silverdale Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 1 6Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,10/2,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/23,10/24,10/30,10/31,11/4,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,11/23,11/29,12/4,12/5,12/6,12/12,12/13
Venue: Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Starfire Complex
Preston Park
Rainier Vista
Starfire Sports Complex
Walter E. Hall
Woodinville Sports Field
Starfire Sports Complex TBD
Cavelero Mid High School
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 2 6Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/16,10/17,10/18,10/24,10/25,10/28,10/31,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Starfire Complex
TBD
Woodinville Sports Field
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Stocker Fields
Walter E. Hall
Preston Park
Starfire Sports Complex
Cavelero Mid High School
152nd Street Complex
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Snohomish High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 1 9Aside
Date: 9/12,9/19,9/20,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: Preston Park
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
Jefferson Park Plateau
Anderson Hill Fields
Woodinville Sports Field
Van Asselt Elementary
Fairview Jr High
Silverdale Stadium
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 2 9Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: Jefferson Park Plateau
WPFC Soccer Complex
Preston Park
60 Acres
Harbor Ridge Middle School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Cavelero Mid High School
Shoreline Center
Karl Grosch Field at Steel Lake
Walter E. Hall
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 3 9Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/7,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/4,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12,12/13
Venue: 60 Acres
WPFC Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Stocker Fields
Game Farm Park
Van Asselt Elementary
152nd Street Complex
Anderson Hill Fields
Marymoor Park
Fairview Jr High
Snohomish High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 4 9Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/19,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/9,12/12,12/13
Venue: 60 Acres
Perry Soccer Complex
Ballinger Playfield
Harbor Ridge Middle School
Goodman MS
Karl Grosch Field at Steel Lake
Lynnwood High School
Marymoor Park
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 1
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/11,12/12
Venue: Jefferson Park Plateau
Preston Park
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Harbor Ridge Middle School
Woodinville Sports Field
60 Acres
Van Asselt Elementary
Shoreline Center
Snohomish High School
Gig Harbor High School
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/20,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Jefferson Park Plateau
Walter E. Hall
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Anderson Hill Fields
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
60 Acres
Cavelero Mid High School
Starfire Sports Complex
Van Asselt Elementary
Redmond High School
Marymoor Park
Silverdale Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 3
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/10,11/14,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: Anderson Hill Fields
Karl Grosch Field at Steel Lake
Pioneer Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
60 Acres
Ballinger Playfield
Woodinville Sports Field
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Starfire Sports Complex
Lakepointe Park
Starfire Complex
Redmond High School
Marymoor Park
Lynnwood High School
Fairview Jr High
Ridgetop Junior High
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 4
Date: 9/12,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,12/5,12/6
Venue: Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Perry Soccer Complex
Preston Park
60 Acres
Cavelero Mid High School
Harbor Ridge Middle School
Gig Harbor High School
152nd Street Complex
Game Farm Park
Walter E. Hall
TBD
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 5
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,10/3,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,12/5,12/6,12/9,12/12
Venue: 60 Acres
Starfire Sports Complex
Anderson Hill Fields
Stocker Fields
Woodinville Sports Field
Pioneer Park
Walter E. Hall
Karl Grosch Field at Steel Lake
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Snohomish High School
Lynnwood High School
Redmond High School
Cavelero Mid High School
Marymoor Park
Silverdale Stadium
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 1
Date: 9/12,9/18,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/6,11/7,11/8,11/11,11/13,11/14,11/15,11/21,12/5,12/6,12/9
Venue: Kellogg MS
Preston Park
Stocker Fields
TBD
Lynnwood High School
60 Acres
Genesee Park and Playfield
Marymoor Park
North Creek 4
WPFC Soccer Complex
Ballinger Playfield
Van Asselt Elementary
Addams (Summit)
Meadowdale High School
Roosevelt HS
Woodinville Sports Field
Snohomish High School
Einstein MS
Shorewood
Hartman Park
Woodinville High School
North Creek 1
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: Kasch Park Sports Complex
Kellogg MS
Saghalie Middle School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
60 Acres
Einstein MS
Game Farm Park
Archbishop Murphy High School
Marymoor Park
Northshore Junior High School
Sacajawea Middle School
Auburn Mountainview High school
Bothell High School
North Creek 2
Starfire Sports Complex
Van Asselt Elementary
North Creek 4
Walter E. Hall
Miller
Genesee Park and Playfield
Juanita High School
Shorewood
Shorecrest HS
Grasslawn Park
North Creek 1
Renton Memorial Stadium
Hazen High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 3
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/13,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: Franklin Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Fairview Jr High
Gig Harbor High School
Dwight Merkel Sports Complex
Meadowdale High School
Ballinger Playfield
Starfire Complex
SFCC 1
Plantes Ferry Soccer Complex
Lynnwood High School
Renton Memorial Stadium
Silverdale Stadium
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 4
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/11,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Perry Soccer Complex
Pioneer Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
60 Acres
Northwest Soccer Park
TBD
Civic Field Stadium
Gig Harbor High School
Preston Park
Hartman Park
Phillips 66 Soccer Park
Regional Athletic Complex
Marymoor Park
Grasslawn Park
Tumwater HS Stadium
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 5
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: 60 Acres
Kasch Park Sports Complex
Saghalie Middle School
WPFC Soccer Complex
Stocker Fields
Pioneer Park
Sacajawea Middle School
Game Farm Park
Marymoor Park
Walter E. Hall
Lincoln Field (Everett HS)
Auburn Mountainview High school
Regional Athletic Complex
Ridgetop Junior High
Brannan Park
Hartman Park
Valley View MS
Cavelero Mid High School
North Creek 1
Archbishop Murphy High School
Woodinville Sports Field
Canyon Park Junior High
Silverdale Stadium
Snohomish High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 7V2
Date: 12/13,12/20
Venue: Meadowdale High School
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 1
Date: 9/12,9/13,9/18,9/19,9/26,10/3,10/4,10/10,10/11,10/16,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/13,11/14,11/15,11/21,11/22,12/4,12/5,12/6,12/12,12/13
Venue: Tri Cities Youth Soccer Association Complex
WPFC Soccer Complex
Lynnwood High School
60 Acres
Washington Park
Kellogg MS
North Creek 4
Jefferson Park Plateau
Genesee Park and Playfield
Starfire Complex
Meadowdale High School
Roosevelt HS
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Grasslawn Park
Woodinville Sports Field
Shoreline Center
Einstein MS
Shorecrest HS
Twin Ponds
Renton Memorial Stadium
Woodinville High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/25,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/11,11/13,11/14,11/15,11/20,11/21,11/22,12/2,12/5,12/6
Venue: Preston Park
Stocker Fields
Dwight Merkel Sports Complex
60 Acres
Hartman Park
Canyon Park Junior High
Grasslawn Park
Marymoor Park
North Creek 1
Robinswood Park
Spokane Falls Community College
Starfire Sports Complex
Snohomish High School
Centennial MS
Starfire Complex
Lake Washington High School
Woodinville Sports Field
SFCC 1
Bothell High School
Renton Memorial Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 3
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/9,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/4,12/5,12/6,12/12
Venue: Archbishop Murphy High School
Genesee Park and Playfield
Northwest Soccer Park
WPFC Soccer Complex
Game Farm Park
Shoreline Center
Sacajawea Middle School
Gig Harbor High School
Grasslawn Park
Kasch Park Sports Complex
Civic Field Stadium
Saghalie Middle School
Shorecrest HS
Magnuson
Marymoor Park
Einstein MS
Hartman Park
Auburn Mountainview High school
Lummi Nation School
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 4
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/12,12/13
Venue: Kasch Park Sports Complex
Phillips 66 Soccer Park
Pioneer Park
Stocker Fields
Archbishop Murphy High School
Sacajawea Middle School
Starfire Complex
Perry Soccer Complex
Preston Park
Doc Harris
Grasslawn Park
Harmony Sports Complex
152nd Street Complex
Lincoln Field (Everett HS)
Saghalie Middle School
Starfire Sports Complex
Walter E. Hall
Marymoor Park
Northwest Soccer Park
Regional Athletic Complex
Hartman Park
TBD
Whatcom Community College
Snohomish High School
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 7V2
Date: 12/12,12/13,12/19
Venue: Lynnwood High School
Pending Availability
Sehmel Homestead Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 1
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/16,10/17,10/18,10/20,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/9,11/14,11/15,11/19,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: Phillips 66 Soccer Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Northwest Soccer Park
Grasslawn Park
Robinswood Park
North Creek 4
Preston Park
Roosevelt HS
Starfire Sports Complex
Whatcom Community College
Starfire Complex
Georgetown
Addams (Summit)
Miller
PLU
Shorecrest HS
Kellogg MS
Marymoor Park
Renton Memorial Stadium
Canyon Park Junior High
North Creek 1
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 2
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/13,11/14,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
Perry Soccer Complex
Shorecrest HS
Stocker Fields
60 Acres
Meadowdale High School
Marymoor Park
Starfire Sports Complex
Spokane Falls Community College
Shoreline Center
Interbay Athletic Complex
Valley View MS
Georgetown
Grasslawn Park
Petrovitsky Park
Hartman Park
Kellogg MS
Lynnwood High School
Snohomish High School
Redmond High School
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 3
Date: 9/12,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/13
Venue: Harmony Sports Complex
Northwest Soccer Park
Preston Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Phillips 66 Soccer Park
Kasch Park Sports Complex
North Creek 2
Cavelero Mid High School
Auburn Mountainview High school
Canyon Park Junior High
Robinswood Park
Game Farm Park
Saghalie Middle School
Doc Harris
Karl Grosch Field at Steel Lake
Lincoln Field (Everett HS)
Archbishop Murphy High School
Sacajawea Middle School
North Creek 4
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 4
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Hartman Park
WPFC Soccer Complex
60 Acres
Gig Harbor High School
Preston Park
Pioneer Park
Dwight Merkel Sports Complex
Ridgetop Junior High
Franklin Park
Grasslawn Park
Silverdale Stadium
Marymoor Park
Plantes Ferry Soccer Complex
Regional Athletic Complex
Peninsula High School
South Kitsap High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 5
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/2,10/3,10/4,10/10,10/16,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12,12/13
Venue: Northwest Soccer Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Meadowdale High School
Auburn Mountainview High school
Marymoor Park
Lynnwood High School
Game Farm Park
Hartman Park
Grasslawn Park
Snohomish High School
60 Acres
Valley View MS
Civic Field Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 7v2
Date: 12/12,12/13,12/18,12/20
Venue: Marymoor Park
Pending Availability
Preston Park
Game Farm Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 1
Date: 9/13,9/19,9/20,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/16,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,11/23,12/6,12/12,12/13,12/15
Venue: Meadowdale High School
Shoreline Center
60 Acres
Archbishop Murphy High School
Shorecrest HS
Roosevelt HS
Interbay Athletic Complex
Interbay Stadium
Preston Park
Einstein MS
WPFC Soccer Complex
Hartman Park
North Creek 1
Woodinville Sports Field
Magnuson Park fields
Canyon Park Junior High
Lincoln Field (Everett HS)
Ingraham High School
Lynnwood High School
Marymoor Park
Woodinville High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/4,12/5,12/6,12/12
Venue: Perry Soccer Complex
Starfire Complex
Northwest Soccer Park
60 Acres
Dwight Merkel Sports Complex
Jefferson Park Plateau
WPFC Soccer Complex
Hartman Park
Roosevelt HS
Preston Park
Shoreline Center
Einstein MS
Marymoor Park
Shorecrest HS
Whatcom Community College
Plantes Ferry Soccer Complex
Hazen High School
Grasslawn Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 3
Date: 9/12,9/13,9/20,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/18,10/25,11/1,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/4,12/5,12/6
Venue: Pioneer Park
Preston Park
Sacajawea Middle School
Silverdale Stadium
Starfire Complex
Hartman Park
North Creek 1
Stocker Fields
Saghalie Middle School
Regional Athletic Complex
Ridgetop Junior High
Centennial MS
Marymoor Park
Snohomish High School
North Kitsap High School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Tumwater HS Stadium
North Creek 4
Starfire Sports Complex
Renton Memorial Stadium
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 Div 4
Date: 9/12,9/13,9/20,9/26,9/27,10/4,10/11,10/18,10/24,10/25,10/30,11/1,11/7,11/8,11/15,11/20,11/21,11/22,11/29,12/5,12/6,12/11,12/13
Venue: Perry Soccer Complex
Doc Harris
Game Farm Park
Gig Harbor High School
Harmony Sports Complex
Petrovitsky Park
Starfire Sports Complex
Whatcom Community College
Battle Point Park
Ridgetop Junior High
WPFC Soccer Complex
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Northwest Soccer Park
Peninsula High School
Kentlake High School
Silverdale Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 15 7V2
Date: 12/13,12/20
Venue: Kasch Park Sports Complex
Pending Availability
Sacajawea Middle School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 1
Date: 9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/16,10/17,10/18,10/25,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/8,12/12,12/13
Venue: 60 Acres
Silverdale Stadium
Starfire Sports Complex
Woodinville Sports Field
Stocker Fields
Perry Soccer Complex
Shorecrest HS
Nathan Hale Stadium
Marymoor Park
Shoreline Center
Starfire Complex
Roosevelt HS
WPFC Soccer Complex
Inglemoor High School
Pending Availability
TBD
North Creek 4
Centennial MS
Petrovitsky Park
PLU
Juanita High School
Grasslawn Park
Snohomish High School
Magnuson
North Creek 1
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/1,12/5,12/6
Venue: Whatcom Community College
Dwight Merkel Sports Complex
Harmony Sports Complex
Preston Park
60 Acres
WPFC Soccer Complex
Magnuson
Sacajawea Middle School
Doc Harris
Nathan Hale Stadium
Karl Grosch Field at Steel Lake
Shoreline Center
Shorewood
Civic Field Stadium
Hartman Park
Saghalie Middle School
Spokane Falls Community College
Phillips 66 Soccer Park
TBD
Shorecrest HS
Lower Woodland
Grasslawn Park
Marymoor Park
PLU
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 3
Date: 9/13,9/20,9/27,10/2,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/20,11/22,12/4,12/5,12/6
Venue: Harmony Sports Complex
Starfire Sports Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Woodinville Sports Field
Game Farm Park
Meadowdale High School
Preston Park
Pioneer Park
North Creek 1
Doc Harris
Regional Athletic Complex
60 Acres
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 Div 4
Date: 9/12,9/13,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/22,12/5,12/6
Venue: Silverdale Stadium
International School
Ridgetop Junior High
Sacajawea Middle School
Stocker Fields
Whatcom Community College
60 Acres
Meadowdale High School
Phillips 66 Soccer Park
Starfire Complex
Sehmel Homestead Park
Starfire Sports Complex
WPFC Soccer Complex
Marymoor Park
Saghalie Middle School
Centennial MS
Gig Harbor High School
Snohomish High School
Civic Field Stadium
Hartman Park
Peninsula High School
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Boys Under 16 7V2
Date: 12/9,12/13
Venue: Redmond High School
Pending Availability
Regional Athletic Complex
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 1
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/27,10/3,10/4,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/20,11/21,11/22,12/4,12/5,12/6,12/12,12/13
Venue: Preston Park
Magnuson
Interbay Stadium
Kasch Park Sports Complex
60 Acres
Shoreline Center
Silverdale Stadium
Starfire Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Hartman Park
WPFC Soccer Complex
Shorecrest HS
Jefferson Park Plateau
Petrovitsky Park
Shorewood
PLU
152nd Street Complex
Starfire Complex
Grass Lawn Park
Marymoor Park
Pending Availability
Woodinville Sports Field
Roosevelt HS
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/15,11/21,11/22,12/2,12/4,12/5,12/6,12/10,12/13,12/14
Venue: Stocker Fields
Pioneer Park
WPFC Soccer Complex
First Creek Middle School
Harmony Sports Complex
North Creek 1
60 Acres
Saghalie Middle School
Woodinville Sports Field
Baker Middle School
TBD
Marymoor Park
Centennial MS
Regional Athletic Complex
PLU
Tumwater HS Stadium
South Sound Stadium
Snohomish High School
Redmond High School
Grasslawn Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 3
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: Archbishop Murphy High School
Preston Park
Jefferson Park Plateau
WPFC Soccer Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Doc Harris
Whatcom Community College
Starfire Sports Complex
Harmony Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Roosevelt HS
Spokane Falls Community College
Northwest Soccer Park
Georgetown
Magnuson Park fields
Petrovitsky Park
Shorecrest HS
Starfire Complex
Twin Ponds
Shoreline Center
Brackets: All Brackets

Boys Under 17 Div 4
Date: 9/12,9/13,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/22,12/5,12/6,12/8
Venue: 60 Acres
Meadowdale High School
Petrovitsky Park
Preston Park
Woodinville Sports Field
Game Farm Park
Perry Soccer Complex
Stocker Fields
Starfire Sports Complex
North Creek 1
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Auburn Mountainview High school
Lynnwood High School
Inglemoor High School
Valley View MS
Centennial MS
Snohomish High School
Grasslawn Park
Marymoor Park
Bothell High School
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 1
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/13,11/14,11/15,11/20,11/21,11/22,12/5,12/6,12/9,12/12,12/13
Venue: Meadowdale High School
60 Acres
Gig Harbor High School
Preston Park
Shoreline Center
Silverdale Stadium
WPFC Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Karl Grosch Field at Steel Lake
Stocker Fields
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Harmony Sports Complex
Northwest Soccer Park
Whatcom Community College
Sacajawea Middle School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
Shorecrest HS
Marymoor Park
Sehmel Homestead Park
Centennial MS
Jefferson Park Plateau
Magnuson
Petrovitsky Park
Saghalie Middle School
Civic Field Stadium
Lynnwood High School
Edmonds Community College
Grasslawn Park
Valley View MS
North Creek 1
North Creek 4
North Creek 2
Federal Way High School Stadium
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/27,10/4,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Starfire Sports Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Gig Harbor High School
Silverdale Stadium
Preston Park
Starfire Complex
Archbishop Murphy High School
Robinswood Park
Plantes Ferry Soccer Complex
TBD
Kasch Park
Brackets: All Brackets

Jr Academy South GU8
Date: 9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/25
Venue: RCL Jr Fields
Brackets: All Brackets

Jr Academy South GU9
Date: 9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/25
Venue: RCL Jr Fields
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 1 6Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/13
Venue: Anderson Hill Fields
TBD
Bastyr
Harbor Heights Elementary
Preston Park
Whitman MS
Doug Allen Fields
McGilvra
Walter E. Hall
Gig Harbor High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Cavelero Mid High School
Sehmel Homestead Park
Silverdale Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 09 Div 2 6Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Ballinger Playfield
TBD
Woodinville Sports Field
60 Acres
Bastyr
Preston Park
Walter E. Hall
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Redmond High School
Edmonds Community College
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 1 6Aside
Date: 9/12,9/13,9/20,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/19,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Harbor Heights Elementary
Woodinville Sports Field
Rainier Vista
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Goodman MS
Gig Harbor High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 2 6Aside
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,10/3,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/14,11/15,11/19,11/21,11/22,12/3,12/6
Venue: Brannan Park
Preston Park
Starfire Sports Complex
Goodman MS
Harbor Heights Elementary
TBD
Starfire Complex
Gig Harbor High School
Game Farm Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 1 9Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/23,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: 60 Acres
Woodinville Sports Field
Preston Park
TBD
Game Farm Park
Jefferson Park Plateau
Marymoor Park
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 2 9Aside
Date: 9/12,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Ballinger Playfield
Karl Grosch Field at Steel Lake
Jefferson Park Plateau
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Walter E. Hall
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Mill Creek Sportsplex
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 3 9Aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,10/3,10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: 60 Acres
Game Farm Park
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Anderson Hill Fields
Van Asselt Elementary
Fairview Jr High
Marymoor Park
Silverdale Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 4 9aside
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/21,12/2,12/5
Venue: 60 Acres
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
Walter E. Hall
Cavelero Mid High School
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 1
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/18,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: 60 Acres
Ballinger Playfield
Jefferson Park Plateau
Van Asselt Elementary
WPFC Soccer Complex
Preston Park
Van Asselt Play Field
Redmond High School
Meadowdale High School
Marymoor Park
Lynnwood High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: 60 Acres
Starfire Sports Complex
Stocker Fields
Woodinville Sports Field
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Maltby Park
Van Asselt Elementary
Anderson Hill Fields
Gig Harbor High School
Harbor Ridge Middle School
Snohomish High School
Fairview Jr High
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 3
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: 60 Acres
Game Farm Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Harbor Ridge Middle School
Karl Grosch Field at Steel Lake
Preston Park
Pioneer Park
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Walter E. Hall
Gig Harbor High School
Redmond High School
Marymoor Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 4
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,10/3,10/4,10/9,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Ballinger Playfield
Game Farm Park
Starfire Complex
Woodinville Sports Field
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Lakepointe Park
Lynnwood High School
Cavelero Mid High School
Capital Soccer Fields (Blackhills Comm Soccer Co)
Mill Creek Sports Park (Freedom Field)
Walter E. Hall
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 1
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/13,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Grasslawn Park
Meadowdale High School
Starfire Sports Complex
Stocker Fields
60 Acres
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Kellogg MS
Starfire Complex
Van Asselt Elementary
Ballinger Playfield
Harmony Sports Complex
Marymoor Park
Lynnwood High School
Snohomish High School
Ingraham High School
Shorewood
Lower Woodland
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 2
Date: 9/12,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Canyon Park Junior High
Game Farm Park
Starfire Sports Complex
60 Acres
Fairview Jr High
Saghalie Middle School
Auburn Mountainview High school
Van Asselt Elementary
Marymoor Park
Hartman Park
Lincoln Field (Everett HS)
Addams (Summit)
Walter E. Hall
Archbishop Murphy High School
Ridgetop Junior High
Cavelero Mid High School
Sacajawea Middle School
Einstein MS
Lower Woodland
Silverdale Stadium
Inglemoor High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 3
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/30,10/31,11/1,11/7,11/8,11/9,11/13,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Meadowdale High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Preston Park
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
TBD
WPFC Soccer Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Gig Harbor High School
Spokane Falls Community College
Ballinger Playfield
Lincoln Field (Everett HS)
Kasch Park Sports Complex
Peninsula High School
Franklin Park
Lynnwood High School
Cavelero Mid High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 4
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
Hartman Park
Northwest Soccer Park
Preston Park
Sacajawea Middle School
60 Acres
Pioneer Park
Stocker Fields
Northshore Junior High School
Starfire Complex
Marymoor Park
Canyon Park Junior High
Silverdale Stadium
Fairview Jr High
Saghalie Middle School
Regional Athletic Complex
Starfire Sports Complex
Snohomish High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Lummi Nation School
Bothell High School
South Sound Stadium
Civic Field Stadium
Ridgetop Junior High
Spokane Falls Community College
North Creek 2
Renton Memorial Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 7V2
Date: 12/12,12/13
Venue: Lynnwood High School
Olympic HS
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 1
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/16,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,12/1,12/4,12/5,12/6
Venue: Grasslawn Park
Meadowdale High School
Starfire Sports Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Hartman Park
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Addams (Summit)
60 Acres
Einstein MS
Kellogg MS
Marymoor Park
Lynnwood High School
Miller
Juanita High School
Starfire Sports Complex TBD
Grass Lawn Park
Georgetown
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 2
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/4,12/5,12/6,12/9
Venue: Bothell High School
Dwight Merkel Sports Complex
Northwest Soccer Park
North Creek 4
Preston Park
North Creek 1
Pioneer Park
Sacajawea Middle School
Einstein MS
Saghalie Middle School
Archbishop Murphy High School
Civic Field Stadium
Kellogg MS
Spokane Falls Community College
Walter E. Hall
Shoreline Center
Regional Athletic Complex
Kasch Park Sports Complex
Cavelero Mid High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Tumwater HS Stadium
Shorewood
TBD
Genesee Park and Playfield
Todd Beamer
Washington Park Playfield
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 3
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/23,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Game Farm Park
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Brannan Park
Auburn Mountainview High school
Lincoln Field (Everett HS)
Kasch Park
Valley View MS
Snohomish High School
Archbishop Murphy High School
Cavelero Mid High School
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 Div 4
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,12/5,12/6
Venue: 60 Acres
Perry Soccer Complex
Sehmel Homestead Park
Dwight Merkel Sports Complex
Preston Park
Gig Harbor High School
Ridgetop Junior High
Northwest Soccer Park
Grass Lawn Park
North Creek 1
Fairview Jr High
Phillips 66 Soccer Park
Grasslawn Park
Marymoor Park
North Creek 4
Bothell High School
Hartman Park
Plantes Ferry Soccer Complex
Civic Field Stadium
Spokane Falls Community College
Brackets: All Brackets

Girls Under 13 7V2
Date: 12/12,12/17
Venue: Karl Grosch Field at Steel Lake
Lynnwood High School
Starfire Sports Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 1
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/16,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,12/5,12/6,12/12,12/13
Venue: Dwight Merkel Sports Complex
Grasslawn Park
Starfire Sports Complex
Game Farm Park
Archbishop Murphy High School
WPFC Soccer Complex
Hartman Park
Kellogg MS
60 Acres
Roosevelt HS
Einstein MS
Preston Park
Auburn Mountainview High school
Marymoor Park
Lincoln Field (Everett HS)
Shoreline Center
Shorewood
Lower Woodland
PLU
Petrovitsky Park
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 2
Date: 9/11,9/12,9/13,9/19,9/25,9/26,9/27,10/3,10/4,10/9,10/10,10/11,10/17,10/18,10/23,10/24,10/31,11/1,11/6,11/7,11/8,11/13,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: Lynnwood High School
Hartman Park
Meadowdale High School
Phillips 66 Soccer Park
60 Acres
North Creek 1
Stocker Fields
WPFC Soccer Complex
Gig Harbor High School
Northwest Soccer Park
Marymoor Park
Grasslawn Park
Ridgetop Junior High
Woodinville Sports Field
North Creek 4
Silverdale Stadium
Canyon Park Junior High
Snohomish High School
Gordon Synthetic Turf Athletic Field
TBD
Whatcom Community College
Peninsula High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 3
Date: 9/12,9/13,9/19,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/31,11/1,11/7,11/8,11/14,11/15,11/21,11/22,12/5,12/6
Venue: Game Farm Park
Grasslawn Park
Starfire Complex
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
60 Acres
Gig Harbor High School
Preston Park
Shoreline Center
Cavelero Mid High School
Grass Lawn Park
Roosevelt HS
Auburn Mountainview High school
Lincoln Field (Everett HS)
Kasch Park Sports Complex
Magnuson
Twin Ponds
Archbishop Murphy High School
Hartman Park
Marymoor Park
Auburn Riverside High School
Starfire Sports Complex
Lower Woodland
Peninsula High School
Washington Park
Kellogg MS
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 4
Date: 9/12,9/13,9/19,9/20,9/26,9/27,10/3,10/4,10/10,10/11,10/17,10/18,10/24,10/25,10/31,11/1,11/7,11/8,11/13,11/14,11/15,11/20,11/21,11/22,12/5,12/6,12/12
Venue: North Creek 1
Silverdale Stadium
Starfire Complex
WPFC Soccer Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Ridgetop Junior High
60 Acres
Game Farm Park
Perry Soccer Complex
Pioneer Park
Northwest Soccer Park
Auburn Mountainview High school
Northshore Junior High School
Saghalie Middle School
Preston Park
Lynnwood High School
Phillips 66 Soccer Park
Spokane Falls Community College
Meadowdale High School
Starfire Sports Complex
Regional Athletic Complex
Sacajawea Middle School
Whatcom Community College
Auburn Riverside High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Canyon Park Junior High
Woodinville Sports Field
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 1
Date: 12/5,12/11,12/13,12/16,12/19,1/3,1/10,1/23,1/24,1/26,1/30,1/31,2/6,2/7,2/9,2/19,2/20,2/21,2/23,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/26,4/2
Venue: North Creek 1
Pending Availability
Starfire Sports Complex
Preston Park
Sehmel Homestead Park
Grasslawn Park
Shorecrest HS
Interbay Stadium
Kasch Park
Hartman Park
Hazen High School
Gig Harbor High School
Roosevelt HS
Marymoor Park
Miller
Edmonds Woodway High School
Lynnwood High School
Valley RidgePark
Archbishop Murphy High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Lincoln Field (Everett HS)
Petrovitsky Park
Dwight Merkel Sports Complex
Kasch Park Sports Complex
Ballard High School
Jefferson Park Plateau
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 2
Date: 12/6,12/13,1/3,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/26,4/2
Venue: Auburn Mountainview High school
Inglemoor High School
Silverdale Stadium
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Canyon Park Junior High
Game Farm Park
Georgetown
Civic Field Stadium
Shorecrest HS
Marymoor Park
Grasslawn Park
Preston Park
South Kitsap High School
North Creek 1
Lower Woodland
Redmond High School
Whatcom Community College
North Creek 4
Woodinville Sports Field
Ballard High School
Kellogg MS
Pending Availability
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 3
Date: 12/5,12/6,12/12,12/13,1/3,1/9,1/10,1/17,1/22,1/23,1/24,1/31,2/5,2/6,2/7,2/20,2/21,2/26,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,4/2
Venue: Lynnwood High School
WPFC Soccer Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Renton Memorial Stadium
Whatcom Community College
Snohomish High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Preston Park
Centennial MS
TBD
Starfire Sports Complex
Robinswood Park
152nd Street Complex
Civic Field Stadium
Glacier Peak High School
Plantes Ferry Soccer Complex
PLU
Brackets: All Brackets

Girls Under 15 Div 4
Date: 12/12,12/13,1/3,1/9,1/10,1/16,1/17,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/14,2/20,2/21,2/27,2/28,3/4,3/5,3/6,3/10,3/12,3/13,3/19,3/20,3/25
Venue: Petrovitsky Park
TBD
Tumwater HS Stadium
Kasch Park Sports Complex
North Creek 4
Archbishop Murphy High School
Civic Field Stadium
Silverdale Stadium
WPFC Soccer Complex
Game Farm Park
Ingersoll Stadium
Dwight Merkel Sports Complex
Gig Harbor High School
Hazen High School
North Kitsap High School
South Sound Stadium
Whatcom Community College
Auburn Mountainview High school
Lummi Nation School
Sehmel Homestead Park
Canyon Park Junior High
Bothell High School
South Kitsap High School
Starfire Complex
Peninsula High School
Spokane Falls Community College
Woodinville High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 1
Date: 12/5,12/6,12/12,12/13,1/2,1/3,1/5,1/13,1/15,1/16,1/17,1/23,1/24,1/30,1/31,2/2,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/24,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/26,4/2
Venue: TBD
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Canyon Park Junior High
Grass Lawn Park
Archbishop Murphy High School
Whatcom Community College
Lynnwood High School
North Creek 4
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Preston Park
Grasslawn Park
Pending Availability
Valley RidgePark
Kasch Park Sports Complex
Marymoor Park
152nd Street Complex
Civic Field Stadium
Inglemoor High School
Redmond High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 2
Date: 12/5,12/6,12/13,1/2,1/3,1/9,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/19,2/20,2/21,2/23,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/25,3/26
Venue: Interbay Athletic Complex
Saghalie Middle School
PLU
Roosevelt HS
Silverdale Stadium
Grasslawn Park
Game Farm Park
Dwight Merkel Sports Complex
Preston Park
WPFC Soccer Complex
Auburn Mountainview High school
Lower Woodland
Loyal Heights
Redmond High School
Ingraham High School
Marymoor Park
South Kitsap High School
Plantes Ferry Soccer Complex
Genesee Park and Playfield
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 3
Date: 12/5,12/6,12/13,1/3,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/19,2/21,2/27,2/28,3/1,3/5,3/6,3/11,3/12,3/13,3/19,3/20
Venue: Tumwater HS Stadium
Lynnwood High School
Peninsula High School
Regional Athletic Complex
WPFC Soccer Complex
Cavelero Mid High School
Ingersoll Stadium
Renton Memorial Stadium
Marymoor Park
Preston Park
Gig Harbor High School
Archbishop Murphy High School
Grasslawn Park
Starfire Sports Complex
Petrovitsky Park
Hazen High School
Kasch Park Sports Complex
Meadowdale High School
TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 4
Date: 12/5,12/6,12/13,1/3,1/9,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/21,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20
Venue: Snohomish High School
Woodinville Sports Field
Inglemoor High School
Petrovitsky Park
Cavelero Mid High School
Dwight Merkel Sports Complex
North Creek 4
Whatcom Community College
Archbishop Murphy High School
Game Farm Park
Renton Memorial Stadium
Auburn Mountainview High school
Centennial MS
Kasch Park Sports Complex
Civic Field Stadium
Plantes Ferry Soccer Complex
Starfire Sports Complex
Bothell High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 7V2
Date: 4/20
Venue: TBD
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 1
Date: 12/5,12/6,1/3,1/9,1/10,1/15,1/17,1/22,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/14,2/20,2/21,2/25,2/27,2/28,3/3,3/5,3/6,3/8,3/12,3/13,3/14
Venue: Redmond High School
Preston Park
Saghalie Middle School
Magnuson
Grass Lawn Park
Starfire Complex
Starfire Sports Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Archbishop Murphy High School
Miller
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Shoreline Center
Pending Availability
Lower Woodland
Petrovitsky Park
Valley RidgePark
Marymoor Park
Todd Beamer
Kasch Park Sports Complex
Spokane Falls Community College
TBD
Plantes Ferry Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 2
Date: 12/5,12/6,12/13,12/19,1/3,1/9,1/22,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/13,2/20,2/21,2/26,2/27,2/28,3/5,3/6,3/11,3/12,3/13,3/26
Venue: Sehmel Homestead Park
Woodinville Sports Field
Civic Field Stadium
Magnuson
Woodinville High School
Ingersoll Stadium
Petrovitsky Park
Snohomish High School
Jefferson Park Plateau
North Creek 1
Whatcom Community College
PLU
152nd Street Complex
Shoreline Center
Bothell High School
Gig Harbor High School
Starfire Sports Complex
Franklin HS
WPFC Soccer Complex
Genesee Park and Playfield
Tumwater HS Stadium
Brackets: All Brackets

Girls Under 17 Div 3
Date: 12/12,12/13,1/3,1/8,1/9,1/10,1/22,1/23,1/24,1/30,1/31,2/5,2/6,2/7,2/20,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/9,3/12,3/13,3/19,3/20,3/23
Venue: Lynnwood High School
Cavelero Mid High School
TBD
Game Farm Park
Hartman Park
Browns Point Elementary School Field
WPFC Soccer Complex
Archbishop Murphy High School
Redmond High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Grasslawn Park
Marymoor Park
Meadowdale High School
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 1
Date: 12/6,12/11,12/12,12/13,12/16,1/3,1/9,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/28,3/5,3/6,3/8,3/12,3/13,3/15,3/19,3/20
Venue: Preston Park
Starfire Sports Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Petrovitsky Park
WPFC Soccer Complex
Jefferson Park Plateau
Ingraham High School
Lynnwood High School
TBD
Sacajawea Middle School
Bothell High School
Tri Cities Youth Soccer Association Complex
Valley RidgePark
Woodinville Sports Field
Kellogg MS
Shoreline Center
Saghalie Middle School
Canyon Park Junior High
Shorecrest HS
Spokane Falls Community College
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 2
Date: 12/13,1/3,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/20,2/21,2/26,2/27,2/28,3/4,3/5,3/6,3/11,3/12,3/13,3/19,3/20
Venue: Archbishop Murphy High School
Ingersoll Stadium
Magnuson
Civic Field Stadium
Game Farm Park
Harmony Sports Complex
Snohomish High School
Shorewood
Silverdale Stadium
Whatcom Community College
Preston Park
Auburn Mountainview High school
Gig Harbor High School
Grasslawn Park
Genesee Park and Playfield
Glacier Peak High School
Kasch Park Sports Complex
Redmond High School
Shorecrest HS
Starfire Sports Complex
TBD
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Starfire Complex
Pending Availability
Sehmel Homestead Park
Jefferson Park Plateau
North Kitsap High School
Peninsula High School
Regional Athletic Complex
Brackets: All Brackets

Girls Under 19 Div 3
Date: 12/5,12/6,12/12,12/13,1/3,1/10,1/23,1/24,1/30,1/31,2/6,2/7,2/21,2/27,2/28,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20
Venue: Redmond High School
TBD
Snohomish High School
Game Farm Park
Hartman Park
Whatcom Community College
Starfire Sports Complex
Starfire Complex
Civic Field Stadium
152nd Street Complex
Dwight Merkel Sports Complex
Marymoor Park
Petrovitsky Park
Plantes Ferry Soccer Complex
Perry Soccer Complex
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.